University News
WIU Home > News > County News
WIU Graduation Fall 2016
IL
Abingdon (61410)
- Jamelia Miriam Tinkham, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Special Education
Adair (61411)
- Kaitlyn Lora Dyche, Master of Science in Education, Reading
Aledo (61231)
- Breanne E Frye, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Bryce Christian Speaker, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Courtney Wright, Master of Arts, Museum Studies
Alexis (61412)
- Kathryn M Abbott, Bachelor of Arts, General Studies
Algonquin (60102)
- Nicholas Michael Blaise, Bachelor of Science, Zoology
- Heather Lynn Chudy, Bachelor of Arts, Sociology
- Nicole Bernice Klier, Master of Arts, Communication
- Trenton Gene Motley, Post-Baccalaureate Certificate, Supply Chain Management
Alton (62002)
- Jaivionte Deshawn Campbell, Bachelor of Arts, Sociology
Altona (61414)
- Shelby Raye Carlson, Bachelor of Arts, Communication
Andalusia (61232)
- Austin Kidd-Anderson, Bachelor of Business, Economics
Andover (61233)
- Christina S Monson, Master of Science, Instructional Design & Technology
Annawan (61234)
- Kelsey L Koning, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Antioch (60002)
- Bradley J Gaylord, Bachelor of Arts, General Studies
- Tonya E Sippy, Bachelor of Science, Dietetics
Arlington Heights (60005)
- Jeramie Michael Okoh, Bachelor of Arts, English With Required Minor
Ashton (61006)
- Melody Paige Kaecker, Bachelor of Science, Agricultural Science
Astoria (61501)
- Shawn R Easley, Bachelor of Business, Management
- Braden Michael Wherley, Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Business
Atkinson (61235)
- Zachary Michael Taber, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Augusta (62311)
- Alexander James Thompson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Aurora (60503)
- Lisa Jordan Frieders, Bachelor of Science, Agricultural Business
Aurora (60504)
- Michael E Frederiksen, Bachelor of Arts, English
Aurora (60505)
- Michael Jeffrey Hoffman, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Aurora (60506)
- Patrick John Knudtson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Rea L McGill, Bachelor of Science, Psychology
- Randahl Cameron Nickerson, Bachelor of Science, Biochemistry
Avon (61415)
- James E Miller, Bachelor of Science, Agricultural Business
Bartlett (60103)
- Allyssa G Brinkman, Bachelor of Arts, General Studies
- Adam J Gagnon, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Nicholas Victor Modugno, Bachelor of Arts, General Studies
- James John Russo, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Mario Joseph Verzillo, Bachelor of Science, Construction Management
Bartonville (61607)
- Hannah Lee Becker, Cum Laude, Bachelor of Music, Music Therapy
- Jason Lee Hire, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Andrew Robert Kluesner, Bachelor of Science, Chemistry
- Darrick Allan Reiley, Doctor of Education, Educational Leadership
- Jennifer Nicole Williams, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
Basco (62313)
- Lauren Mackenzie Bliss, Bachelor of Arts, Communication
Batavia (60510)
- David A Larson, Bachelor of Arts, General Studies
Baylis (62314)
- Molly Woods, Bachelor of Science, Agricultural Business
Beach Park (60083)
- Marco Antonio Vara, Bachelor of Business, Accountancy
Beardstown (62618)
- Barbara A Hobrock, Bachelor of Arts, General Studies
- Cari Sue Sheppard, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Kodjo A Tovor, Master of Science, Sport Management
Beecher (60401)
- Daniel M Halbe, Master of Science, Physics
- Michael William Loftin, Doctor of Education, Educational Leadership
Belleville (62223)
- Jennifer K Williams, Cum Laude, Bachelor of Arts, General Studies
Bellwood (60104)
- Russ Edmond Freeman, Bachelor of Business, Marketing
- Charlesa Erica Silmon, Bachelor of Business, Management
Bensenville (60106)
- Marcin Dyczewski, Bachelor of Science, Psychology
- Sheridan Lan Keen, Bachelor of Arts, Broadcasting
Berwyn (60402)
- Jason Raphael Aguirre, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jose Andres Gonzalez, Bachelor of Arts, Broadcasting
Big Rock (60511)
- Katelyn Stickney, Bachelor of Science, Dietetics
Bloomingdale (60108)
- Meghan Elizabeth Mahoney, Bachelor of Music, Music Therapy
- Nicholas L Speck, Bachelor of Arts, General Studies
Bloomington (61701)
- Mel R Lunny, Bachelor of Arts, General Studies
- Nigel Jamar Range, Cum Laude, Bachelor of Music, Music
- Kelsey Richelle Wisslead, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Bloomington (61704)
- Lee Otis Brewer, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Kellie Anne Nolan, Magna Cum Laude, Bachelor of Fine Arts, Musical Theatre
Bloomington (61705)
- Jessica A Mardis, Bachelor of Arts, General Studies
Blue Island (60406)
- India Felice Fizer, Bachelor of Science, Psychology
Bluffs (62621)
- Carol Lynn Kilver, Doctor of Education, Educational Leadership
Bolingbrook (60440)
- Ray Arroyo, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jameela Muhammad, Bachelor of Arts, Communication
- Daisy Negrete, Master of Arts, Political Science
- Porcha Sierra Smith, Bachelor of Science, Zoology
Bradley (60915)
- Arianna Danielle Hayden, Bachelor of Music, Music Business
Brighton (62012)
- Jared McDale, Bachelor of Arts, Graphic Design
Brimfield (61517)
- Tabetha Lynn Dungan, Summa Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
Broadview (60155)
- Quintin Jerrel Hatch, Bachelor of Science, Exercise Science
Burbank (60459)
- Maricruz Carrillo, Bachelor of Science, Zoology
- Darnell Geralds, Bachelor of Arts, General Studies
Burnham (60633)
- Jamee L Hale, Bachelor of Science, Mathematics
Bushnell (61422)
- Donald Edward Bailey, Master of Business Administration, Business Administration
Byron (61010)
- Mariah Lynn Maiman, Bachelor of Science, Medical Sciences
Calumet City (60409)
- Pedro Olivarez, Master of Science, Computer Science
Calumet Park (60827)
- Corrin A Sanders, Bachelor of Arts, Communication
Cambridge (61238)
- Rachel Ann Brossman, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Katelyn Heller Horberg, Master of Science in Education, Educational & Interdisciplinary Studies
- Katelyn Heller Horberg, Post-Baccalaureate Certificate, Educational & Interdisciplinary Studies:tesol
- Alexander Thompson, Bachelor of Science, Graphic Communication
Camp Point (62320)
- Jody Sue Beckman, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Biology
- Frank G Lee, Bachelor of Science, Computer Science
- Garrett D Sprenger, Bachelor of Science, Agricultural Business
Canton (61520)
- Katelin Lea Deushane, Summa Cum Laude, Bachelor of Arts, English
- Kyle J Dirksen, Bachelor of Science, Exercise Science
- Emily N Ellsworth, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Carl Ray Fisher, Bachelor of Science, Physical Education K-12
- Cody Michael Ford, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Computer Science
- Hobie C Formhals, Bachelor of Science, Computer Science
- Eric Jarvis, Bachelor of Science, Exercise Science
- Matthew D Rumler, Bachelor of Arts, General Studies
- Jing Wang, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Carlinville (62626)
- Kaylia Brittnay Eskew, Master of Arts, Museum Studies
Carrollton (62016)
- Nathan Todd Dunlap, Bachelor of Science, Agricultural Business
Carthage (62321)
- Thomas G Hamilton, Cum Laude, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
- Leah Michelle Hartzell, Master of Business Administration, Business Administration
Centreville (62203)
- Robert Joseph Brooks, Bachelor of Arts, General Studies
Chatham (62629)
- Margaret Kathleen Adkins, Master of Science in Education, Reading
- Hannah Nicole Crawford, Magna Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Richard Allen Davis, Bachelor of Arts, Communication
- Ryan Douglas Mason, Bachelor of Arts, General Studies
- Brandy Lynn Solomon, Master of Science in Education, Reading
Cherry Valley (61016)
- Casey Thomas Woodman, Master of Science, Sport Management
Chicago (60609)
- Sterling Ruffin Carrington, Bachelor of Arts, General Studies
Chicago (60612)
- Jose Edgardo Granado, Bachelor of Arts, History
Chicago (60613)
- Sam Ka Mensah, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Chicago (60615)
- Antonio Ricardo Poindexter, Bachelor of Science, Construction Management
Chicago (60616)
- Araiyah C Nesbitt, Bachelor of Science, Computer Science
Chicago (60617)
- Danyela Navarro, Bachelor of Science, Psychology
Chicago (60618)
- Lauren Marie Avampato, Bachelor of Science, Fashion Merchandising
- Daisy Carrera-Rocha, Bachelor of Arts, General Studies
Chicago (60619)
- Lakeisha A Banks, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Travis M German, Bachelor of Science, Construction Management
Chicago (60620)
- Savannah Jones, Bachelor of Arts, Women's Studies
- Ashley M Ryan, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Cemone Letonya Whitfield, Bachelor of Science, Geography & Geographic Information Science
Chicago (60621)
- Avonte Simmons, Bachelor of Arts, Communication
Chicago (60623)
- Evelyn P Averyhart, Bachelor of Arts, Communication
- Fushawnda Marie Felder, Bachelor of Arts, Communication
Chicago (60626)
- Charles David Evans, Magna Cum Laude, Bachelor of Music, Music Therapy
- Lauren Redditt, Bachelor of Science, Zoology
Chicago (60631)
- Danielle Katherine Fitzsimmons, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Chicago (60634)
- Daniel Thomas Birt, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60639)
- Onica Odessa Layne, Bachelor of Science, Geology
Chicago (60644)
- Antoinesha Tashay Davis, Bachelor of Science, Health Services Management
Chicago (60647)
- David Cruz, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Chelsea Weeks, Post-Baccalaureate Certificate, Zoo & Aquarium Studies
Chicago (60649)
- Rogers Battle, Post-Baccalaureate Certificate, Supply Chain Management
- Anthony Boyd, Master of Fine Arts, Theatre
- Anthony Boyd, Master of Fine Arts, Theatre
Chicago (60651)
- Yanitza Lanice Delgado, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Lafaye Antionette Woods, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Chicago (60652)
- Raquel Carranza, Bachelor of Business, Accountancy
- Amanda Kishun Mitchell, Bachelor of Arts, Sociology
- Gizelle Joleesa Moore, Bachelor of Music, Music Business
Chicago (60653)
- D'Nia Griffin, Bachelor of Science, Fashion Merchandising
- Taylor Nicole Turner, Bachelor of Business, Human Resource Management
Chicago (60655)
- Chandon Elijah Hawkins, Bachelor of Business, Management
- Jennifer L Nelson, Bachelor of Science, Physics, Standard Option
Chicago (60656)
- William Joseph Hilger, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60659)
- Alamin Saleh Shwareb, Master of Science, Computer Science
Chicago Heights (60411)
- Marissa Marie Werner, Bachelor of Science in Education, Special Education
Chicago Ridge (60415)
- Rebecca Ann Dunterman, Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
Cicero (60804)
- Andres Ramirez, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Clinton (61727)
- Allison Renee Montgomery, Bachelor of Business, Human Resource Management
Coal City (60416)
- Morgan Faye Geers, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Coal Valley (61240)
- Ben Snart, Bachelor of Music, Music
- Taylor Paige Stone, Summa Cum Laude, Bachelor of Music, Music
- Jennifer R Swofford, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Tanner Robert Williams, Bachelor of Arts, General Studies
Colchester (62326)
- Hunter John Aten, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Alexander James Breckenridge, Summa Cum Laude, Bachelor of Arts, Sociology
- Arlen L Britton, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, General Studies
- Sarah Morgan Dimmitt, Bachelor of Business, Accountancy
- Christopher D Ford, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Eric Patrick Little, Bachelor of Science, Agricultural Science
Colona (61241)
- William Robert Berry, Bachelor of Science, Computer Science
- David Cady, Bachelor of Business, Marketing
- Eric Preston Sanders, Post-Baccalaureate Certificate, Law Enforcement & Justice Admin: Police Executive Administration
Country Club Hills (60478)
- Brian Lance Moore, Bachelor of Science, Fire Science
Crest Hill (60403)
- Ashante Unique White, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Crystal Lake (60014)
- Victoria Aimee Benhart, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Alena Marie Fakeri, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Mary Elizabeth Hall, Bachelor of Arts, English
- Michael Gilson Juarez, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Cuba (61427)
- Justin Ray Stare, Master of Science, Sport Management
Dallas City (62330)
- Tanner W Anderson, Bachelor of Science, Agricultural Science
Darien (60561)
- Danielle Bojko, Bachelor of Business, Marketing
- Miranda M K Gron, Bachelor of Science, Psychology
Decatur (62521)
- Kyle Michael Gorrell, Bachelor of Science, Fire Science
Dixon (61021)
- Chase Lee Di Bella, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Downers Grove (60515)
- Melinda Francine Novak, Bachelor of Science, Construction Management
- Shelby N Reints, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Downers Grove (60516)
- Kelly C Bowe, Bachelor of Business, Marketing
Dunlap (61525)
- Jon D Hill, Doctor of Education, Educational Leadership
East Moline (61244)
- Dallas Tanner Devinney, Bachelor of Arts, Communication
- James M La Frentz, Bachelor of Arts, General Studies
- Leah Felice Quintana, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Kelly Sue Ronnebeck, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Amsatou Sow, Bachelor of Business, Accountancy
- Jeni Diane Tackett, Master of Science, Public Health
- Samantha Nichole Turner, Master of Arts, Museum Studies
- Kara Williams, Bachelor of Arts, Communication
East Peoria (61611)
- Lindsay Rae Allison, Bachelor of Science, Dietetics
- Jason Eugene Armstrong, Master of Science, Physics
Edwardsville (62025)
- Keaton D Dobbs, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Emily Jean Highlander, Bachelor of Social Work, Social Work
Elgin (60120)
- Joel Carachure, Bachelor of Science, Construction Management
- Ashley N Hardt, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
Elgin (60124)
- Jennifer Therese Heinz, Bachelor of Science in Education, Special Education
Elk Grove Village (60007)
- Ryan Patrick Brushaber, Bachelor of Arts, Philosophy
- Katelynn Grace Oconnor, Bachelor of Business, Finance
- Dana Diane Ohm, Bachelor of Science, Fashion Merchandising
Elmhurst (60126)
- Ahmed Jamal Elshareif, Bachelor of Science, Information Systems
- Nicholas Ryan Guido, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Chelsey Anne Hinchley, Bachelor of Science, Zoology
- Codie Lynn Hinchley, Bachelor of Arts, Youth Development
- Arturo Ricardo Martinez, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Molly Wilk, Bachelor of Social Work, Social Work
Elmwood (61529)
- David N McClure, Bachelor of Arts, Broadcasting
Elmwood Park (60707)
- Patrick Kyle Reilly, Bachelor of Arts, Graphic Design
Emden (62635)
- Merritt Jerome Burns, Master of Science in Education, Educational Leadership
Eureka (61530)
- Brock Daniel Merritt, Master of Business Administration, Business Administration
Evanston (60204)
- Courtney D Barrett, Bachelor of Arts, General Studies
Evergreen Park (60805)
- Nicholas P Kudrys, Bachelor of Music, Music Business
Fairbury (61739)
- Rachael Kathleen Oprondek, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Farmington (61531)
- Jodi R Keever, Master of Science in Education, Educational Leadership
Flossmoor (60422)
- Christopher M Keller, Bachelor of Arts, General Studies
Forest Park (60130)
- Eric Charles Modransky, Bachelor of Arts, History
Fowler (62338)
- Donna Leigh Hildebrand-Veile, Doctor of Education, Educational Leadership
Frankfort (60423)
- Reginald B Searcy, Bachelor of Arts, General Studies
Franklin (62638)
- Lauren Elizabeth Reichert, Bachelor of Science, Psychology
Franklin Park (60131)
- Aleksandra Redlinska, Bachelor of Science, Biochemistry
Freeport (61032)
- Adam John Feiner, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Patrick James McDermott, Doctor of Education, Educational Leadership
Galesburg (61401)
- Demi Lea Baker, Bachelor of Arts, Communication
- Nicholas James Breslin, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Physics, Standard Option
- Carly Anne Lukas, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Krista M Maciel Cantarini, Bachelor of Arts, General Studies
- Jordan Carlos McDonald, Master of Arts, English
- Katherine Barbara Peterson, Bachelor of Arts, Economics
- Stefan Mickey Rangel, Bachelor of Science, Psychology
- Jane Ellen Simkins, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Galva (61434)
- Mason Cavanagh, Bachelor of Arts, English
Gardner (60424)
- Charles R Haut, Master of Arts, History
Geneseo (61254)
- Alec Joseph Cheek, Bachelor of Business, Finance
- Erin Michelle Elmer, Master of Arts, Museum Studies
- Maria Cathelean Fassett, Cum Laude, Bachelor of Arts, General Studies
- Zachary Stephen Fonteyne, Magna Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Heather J Francque, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Alex E Legatzke, Bachelor of Science, Information Systems
- Jacelyn Leigh Neuleib, Bachelor-Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Dana B Vanderheyden, Bachelor of Arts, General Studies
Geneva (60134)
- Delphin Anthoni Villaruz, Bachelor of Business, Management
Genoa (60135)
- Zachary Wayne Bussen, Cum Laude, Bachelor of Science, Medical Sciences
Germantown Hills (61548)
- Cassandra Schlatter, Bachelor of Arts, General Studies
Gilson (61436)
- Kayla Mae Pitchford, Cum Laude, Bachelor of Business, Marketing
Glendale Heights (60139)
- Holly Kathleen Buchanan, Bachelor of Science, Psychology
Glenwood (60425)
- David Lee Lewis, Bachelor of Business, Management
Godfrey (62035)
- Olivia Bode Prater, Bachelor of Social Work, Social Work
Good Hope (61438)
- Amanda Wrenn, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
- Brent A Wrenn, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Grayslake (60030)
- Skyler Jessop, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Physical Education K-12
Green Valley (61534)
- Austin Carter Elling, Bachelor of Arts, Communication
- Todd A Hellrigel, Doctor of Education, Educational Leadership
Greenview (62642)
- Courtney N Whitcomb, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Hamilton (62341)
- Parker John Gibbs, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Marketing
Hardin (62047)
- Samantha Nicole Martin, Cum Laude, Bachelor of Science, Agriculture
Harmon (61042)
- Ian Rex Meyer, Bachelor of Science, Engineering Technology
Harvey (60426)
- Breanna N Anderson, Bachelor of Science, Zoology
Highland (62249)
- Clayton Paul Rehkemper, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Construction Management
Hillview (62050)
- Mark L Scott, Education Specialist, Educational Leadership
Hoffman Estates (60169)
- Eugene Migut, Bachelor of Arts, General Studies
Homer Glen (60491)
- Jennifer Hadac, Bachelor of Science, Microbiology
- Samuel Starcevich, Bachelor of Science, Construction Management
Homewood (60430)
- Anne Victoria Mitchell, Bachelor of Arts, African American Studies
- Frank A Parenti, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Industry (61440)
- Candice Rhea Drummond, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Dayna Jo Heaton, Master of Accountancy, Accountancy
Ipava (61441)
- Haley Deanna Bent, Bachelor of Business, Accountancy
- Michael C Curry, Doctor of Education, Educational Leadership
Island Lake (60042)
- Preston T Payne, Bachelor of Arts, General Studies
Joliet (60431)
- William Allen Holmes, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Caitlyn Ann Walsh, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Joliet (60435)
- Katie Ann Degraw, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Joy (61260)
- Breanna Elizabeth Hamerlinck, Bachelor of Business, Human Resource Management
Kankakee (60901)
- Tracy C Mackey, Bachelor of Arts, General Studies
Keenes (62851)
- Mara S Z Horton, Bachelor of Business, Accountancy
Kewanee (61443)
- Donna Marie Hughes, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Sarah Elizabeth Hughes, Bachelor of Business, Management
Kildeer (60047)
- Michael R Ventrella, Bachelor of Arts, Art
Knoxville (61448)
- Jordyn Elizabeth Goedeke, Bachelor of Arts, Sociology
La Grange (60525)
- Anne Therese McQuillan, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
La Harpe (61450)
- Connor Seth Beals, Bachelor of Science, Construction Management
- Bobi Gail James, Bachelor of Business, Accountancy
- Michael Robert Lafferty, Master of Science, Kinesiology
La Moille (61330)
- Brandon Lee Hopps, Bachelor of Science, Engineering Technology
Lake In The Hills (60156)
- Brianna D Griffin, Bachelor of Arts, Communication
- Colleen J Huttner, Bachelor of Science, Medical Sciences
- Meagan Marie Laudermith, Bachelor of Science, Zoology
Lake Villa (60046)
- Shawn Robert Hauptmann, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Alex James Langbein, Bachelor of Science, Construction Management
- Darby Jo Shaw, Cum Laude, Bachelor of Science, Biology
Lake Zurich (60047)
- Adam David Fajnor, Bachelor of Science, Network Technologies
- Rachelle Barbara Gradt, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Stephen Majka Skurski, Bachelor of Arts, Communication
Lansing (60438)
- John Randolph Henderson, Bachelor of Science, Construction Management
Lemont (60439)
- William Michael Burke, Bachelor of Arts, General Studies
Lincolnshire (60069)
- Caprice Imogene Albrecht, Bachelor of Science, Health Services Management
Lindenhurst (60046)
- Meghan Merges, Bachelor of Science, Exercise Science
Lisle (60532)
- Keontay Lynette McCowan, Bachelor of Social Work, Social Work
Lockport (60441)
- Jessica Ann Bippus, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Nicole Catherine Foresman, Magna Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Rebecca Alexandra Wojciak, Bachelor of Science, Exercise Science
Lombard (60148)
- Colleen Brianne Fenske, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Lowpoint (61545)
- Kevin R Jenkins, Master of Arts, Economics
Machesney Park (61115)
- Bailey Deann Reavis, Bachelor of Science, Psychology
Macomb (61455)
- Mokhtar Aouina, Post-Baccalaureate Certificate, Business Analytics
- Alexis Margarita Araoz, Bachelor of Science, Geography & Geographic Information Science
- Aaron Michael Barr, Bachelor of Science, Computer Science
- Evan Paul Bryant, Bachelor of Arts, Philosophy
- Eldrige Carter, Bachelor of Science, Information Systems
- Kenneth Frank Christine, Bachelor of Arts, General Studies
- Walter Q Colvin, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Sean Christofer Cordes, Master of Science, Instructional Design & Technology
- Marie Durant, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Tiffany J Geer, Bachelor of Arts, Pre-Law
- Christopher A Ginn, Bachelor of Arts, English
- Bryan M Goman, Bachelor of Arts, Journalism
- Belki Del Carmen Granera, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
- Brooke Nicole Griswold, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Jasmine Hamilton, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Austin P Hare, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Hager Mohamed A Hassan, Master of Science, Computer Science
- Kaila Marie Hemphill, Bachelor of Business, Accountancy
- Colton Scott Hester, Bachelor of Arts, General Studies
- Nathan Justin Hoschek, Bachelor of Social Work, Social Work
- Christopher Ivy, Master of Arts, English
- Phillip W Johnson, Bachelor of Arts, History
- Jennifer Michelle Kelly, Bachelor of Business, Accountancy
- Samuel Lucas Kipling, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Garrett Steven Kline, Bachelor of Science, Media & Instructional Technology
- Jacob D Lillie, Master of Science, Engineering Technology Leadership
- Ahmed Loukili, Master of Arts, Sociology
- Kara Jane Luster, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Deborah Ann Nelson, Bachelor of Business, Human Resource Management
- Rodney E Orange, Master of Arts, Geography
- Quintin T Parker, Master of Science, Instructional Design & Technology
- Pamela Anne Peigler, Bachelor of Arts, Journalism
- Alicia M Perez, Bachelor of Science, Psychology
- Heather R Peterson, Bachelor of Arts, General Studies
- Trevor Matthew Peterson, Bachelor of Science, Computer Science
- Daniel Ruperto Ramirez, Master of Arts, Political Science
- Latasha S Russell, Master of Science, Public Health
- Levi R Russell, Bachelor of Arts, Sociology
- Tonya Sanmiguel, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Graphic Design
- Megan Michelle Seymore, Bachelor of Social Work, Social Work
- Jacob C Shaw, Bachelor of Science, Geology
- Daniel Patrick Smiley, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jared Douglas Sperry, Bachelor of Business, Marketing
- Christianne Leigh Spiveysampson, Bachelor of Business, Management
- Matthew Allen Sporlein, Bachelor of Business, Accountancy
- Brett Joseph Taylor, Cum Laude, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Qing Tian, Master of Accountancy, Accountancy
- Jacob Daniel Tomlinson, Master of Arts, Political Science
- Kayla Christine Trail, Bachelor of Arts, Journalism
- Brittany Lynn Troline, Master of Accountancy, Accountancy
- Scott Michael Valenta, Bachelor of Science, Biology
- Kathryne Lynne Valentin, Post-Baccalaureate Certificate, Educational & Interdisciplinary Studies:tesol
- Steven Kirk Walton, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Mingzhu Wang, Master of Science, Mathematics
- Kylie Wilson, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Biology
- Amie Windsor, Bachelor of Social Work, Social Work
Macomb (62704)
- Wayman C Dismukes, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Mahomet (61853)
- Jessica Frances Burke, Cum Laude, Bachelor of Arts, Literature Endorsement
Manhattan (60442)
- Joseph Michael Williams, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Mapleton (61547)
- Kyle A Zimmerman, Bachelor of Arts, History
Maquon (61458)
- Holly A Oglesby, Bachelor of Arts, General Studies
Markham (60428)
- Sarita L Harrington, Bachelor of Arts, General Studies
Marseilles (61341)
- Angela Marie Elzer, Bachelor of Science, Geology
Mason City (62664)
- Jessie Ray Nelson, Bachelor of Arts, International Relations/Comparative Politics
Matteson (60443)
- Nicolas A Bell, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Maywood (60153)
- Jenesha Hammonds, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
McHenry (60050)
- Morgan Nicole Zasada, Bachelor of Science, Exercise Science
McHenry (60051)
- Tracy R Juske, Master of Accountancy, Accountancy
Media (61460)
- Jennifer Morgan Livermore, Bachelor of Science, Agricultural Science
Medinah (60157)
- Jaime Elizabeth Sbertoli, Bachelor of Science, Zoology
Mendon (62351)
- Brooke Brenda Schoch, Bachelor of Science, Zoology
Mendota (61342)
- Justin James Delhotal, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Kera Dawn Jones, Bachelor of Social Work, Social Work
- Nolan Michael Schuhler, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Merrionette Park (60803)
- Julia A Roberto, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Milan (61264)
- Eric James Happ, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Hannah Marie Higgins, Post-Baccalaureate Certificate, Business Administration
- Tyler O'Neill Salmonson, Bachelor of Business, Management
Mokena (60448)
- Johnathan Joseph Billings, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Nikki Samantha Jarrell, Bachelor of Business, Marketing
- William Kenneth Schmidt, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Willliam Kenneth Schmidt, Post-Baccalaureate Certificate, Ecological GIS
Moline (61265)
- Zachary David Almquist, Bachelor of Arts, English
- Alexander C Anderson, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Caleb John Cockerill, Bachelor of Arts, Communication
- Neville Q Crenshaw, Master of Arts, Museum Studies
- David W Cromer, Bachelor of Arts, General Studies
- Amy Marie Eayrs, Bachelor of Arts, General Studies
- Yawa M Eklou, Bachelor of Business, Accountancy
- Jay W Ely, Bachelor of Arts, General Studies
- Seth Michael Furman, Master of Science, Kinesiology
- Ashley A Gomez, Bachelor of Arts, General Studies
- Hannah Kay Helms, Master of Science, Biology
- Connor A Hemmingson, Bachelor of Business, Management
- Emelie M Herreraortiz, Bachelor of Business, Management
- Micah Taylor Hoder, Master of Science, Biology
- John Arthur Howe, Bachelor of Business, Accountancy
- Taylor Anne Jamison, Master of Science, Public Health
- Anthony Pernell Jones, Bachelor of Arts, General Studies
- Eric L Knapp, Bachelor of Arts, General Studies
- Amber Faith Lipton, Master of Accountancy, Accountancy
- Steven Maule, Bachelor of Arts, Youth Development
- Melissa Etling Messerschmidt, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
- Kristie Lynn Seibert, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Sean W Tripp, Bachelor of Business, Management
- Niranjan Bharatwaj Vasudevan, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Derrick William Wingler, Bachelor of Science, Information Systems
- Jenna K Winthurst, Bachelor of Business, Management
Monmouth (61462)
- Ashley Dawn Reyburn, Bachelor of Arts, Theatre - Performance
- Jesse A Yungen, Bachelor of Arts, Communication
Montgomery (60538)
- Cheyanne Joy Harmon, Bachelor of Science, Mathematics
- Andrew Scott Wagner, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Morris (60450)
- Kimberly D Benson, Bachelor of Arts, General Studies
Morrison (61270)
- Jennie Nevette Gowan, Master of Science in Education, Reading
- Jeffrey Houzenga, Bachelor of Business, Accountancy
Morrisonville (62546)
- Miranda Langen, Bachelor of Science, Agricultural Business
Morton (61550)
- David Nathaniel Dunn, Bachelor of Business, Economics
- Lorenz Michael Evans, Bachelor of Business, Management
Mount Prospect (60056)
- Jacqueline B Herrera, Bachelor of Arts, General Studies
- Ben Joel Lampere, Bachelor of Science, Computer Science
Mount Sterling (62353)
- Dakota T Carlson, Bachelor of Arts, English
- Justin L Volk, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Mundelein (60060)
- Casey Austin Glazer, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Murrayville (62668)
- Tiffany Rae King, Bachelor of Science in Education, Special Education
Naperville (60540)
- Jack Sullivan Lord, Bachelor of Arts, Communication
Naperville (60564)
- Scott Laurence Simpson, Bachelor of Science, Agricultural Business
Naperville (60565)
- Brent James Woldman, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Nauvoo (62354)
- Madisen Taylor Helwig, Summa Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
- Matthew D Kraus, Master of Business Administration, Business Administration
Neponset (61345)
- Samantha Marie Heene, Bachelor of Arts, Communication
New Berlin (62670)
- Marcie A Skinner, Bachelor of Arts, General Studies
New Windsor (61465)
- Jessica Marie Billiet, Master of Business Administration, Business Administration
- Haley Leanne Maynard, Bachelor of Arts, General Studies
Niota (62358)
- Bethany L Porter, Master of Business Administration, Business Administration
Nokomis (62075)
- James Tosetti, Bachelor of Business, Accountancy
Normal (61761)
- Dakota Carleton Horn, Master of Arts, Communication
- Kristen Jean Mahannah, Bachelor of Arts, General Studies
- Jennifer Noel Park, Bachelor of Arts, English
North Aurora (60542)
- Nicholas Lee Jarnell, Bachelor of Arts, History
North Henderson (61466)
- Logan Chandlee, Post-Baccalaureate Certificate, Supply Chain Management
O'Fallon (62269)
- Alexandria Jacqueline Karbach, Cum Laude, Bachelor of Arts, Pre-Law
Oak Forest (60452)
- Sylvia Mitulescu, Bachelor of Arts, General Studies
Oak Lawn (60453)
- Camale Brown, Bachelor of Arts, Communication
- Leonard D Sheldon, Bachelor of Arts, General Studies
Oak Park (60302)
- Joseph William Dizeo, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Orion (61273)
- Austin T Hepner, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Orland Park (60462)
- Bridget K Williams, Bachelor of Science, Biology
Oswego (60543)
- Katherine Ann Martin, Bachelor of Science, Zoology
Palatine (60067)
- Michael Barra, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Grace E Griffin, Bachelor of Arts, History
- Paul Maxwell Skolnik, Bachelor of Science, Construction Management
Palatine (60074)
- Yara Ruiz, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Park Ridge (60068)
- Michelle Elizabeth Maher, Bachelor of Science, Physical Education K-12
Pecatonica (61063)
- Brianna Kimes, Bachelor of Arts, Communication
Pekin (61554)
- Brandon J Burnett, Bachelor of Arts, General Studies
- Kayla Rae Coxdeboer, Bachelor of Science, Psychology
- Matthew Wesley Davis, Bachelor of Business, Marketing
- Benjamin Patrick Mooney, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Rebecca Renee Rearden, Bachelor of Arts, Communication
Peoria (61604)
- Christine E Charlson, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies
- Brian Edward McKinley, Magna Cum Laude, Bachelor of Fine Arts, Musical Theatre
- Kathryn Shockley, Bachelor of Arts, General Studies
Peoria (61614)
- Caleb Michael Kotewa, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Colette Lynn Sanders, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
Peoria (61615)
- Sharon E Bond, Bachelor of Arts, General Studies
- Josh Blake Connor, Bachelor of Science, Medical Sciences
- Gregory Benjamin Davidson, Bachelor of Science, Mathematics
- Kyle Ryan Donarski, Bachelor of Arts, Communication
- Emily Rae Gibson, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Peru (61354)
- Nico Anthony Williams, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Pingree Grove (60140)
- Bianca Alejandra Diaz, Master of Arts, Sociology
Pittsfield (62363)
- Haley Marie Thiele, Bachelor of Science, Physical Education K-12
Plainfield (60585)
- Tyler Thomas Glende, Bachelor of Arts, Communication
Plainfield (60586)
- Bruce C Hedlund, Cum Laude, Bachelor of Arts, General Studies
- Javier Ortiz, Bachelor of Science, Computer Science
Plano (60545)
- Jordan Lynn Mahara, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Plymouth (62367)
- Shelbie A Blackburn, Bachelor of Science, Agricultural Business
Polo (61064)
- Riley Jerome Gober, Bachelor of Arts, History
Pontiac (61764)
- Sarah Elizabeth Bertram, Bachelor of Fine Arts, Musical Theatre
- Toby M Coates, Education Specialist, Educational Leadership
- Mitch A Miller, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Kalyn Elizabeth Young, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Sean Alyn Young, Bachelor of Arts, Theatre - Performance
Port Byron (61275)
- Gage Robert Bryant, Bachelor of Science, Engineering
- Brondel J Evans, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Jackie Marie Groves, Bachelor of Science, Botany
- Gabriela Gabina Grueber, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Thomas Lee Markle, Bachelor of Arts, General Studies
- Karenina Marie Slone, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
Princeton (61356)
- Zachary W Clark, Bachelor of Science, Physical Education K-12
- Jonathon David Henegar, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
Prospect Heights (60070)
- Scott Alan Torvik, Bachelor of Arts, General Studies
Quincy (62301)
- Trisha L O Allen, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Tiffany Brady, Bachelor of Science, Psychology
- Anyssa M Hining, Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
- Jason David May, Bachelor of Business, Management
- Elizabeth Meyer, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
Quincy (62305)
- Mathew Edward Bozarth, Master of Business Administration, Business Administration
- Victoria Camvan Brown, Master of Science, Chemistry
- Gabrielle Christine Esselman, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Jacob Thomas Stegeman, Bachelor of Science, Graphic Communication
Rio (61472)
- William Richard Wallerstedt, Bachelor of Science, Engineering Technology
River Forest (60305)
- Jennifer Lauren Bell, Bachelor of Business, Marketing
Riverdale (60827)
- Aris M Bell, Bachelor of Arts, General Studies
Robbins (60472)
- Nicole Birmingham, Bachelor of Arts, Political Science
Rochester (62563)
- Jesse Aaron Williams, Bachelor of Science, Zoology
Rock Island (61201)
- Katie Lyn Burbridge, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Andrew Ryan Carr, Bachelor of Business, Management
- Kira Donna Clements, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Katie Marie Helmers, Bachelor of Business, Accountancy
- Vera E Hinrichsen, Bachelor of Arts, General Studies
- Laura Huicochea, Bachelor-Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Kimberly Dawn Macdonald, Bachelor of Arts, General Studies
- Leslie A Peterson, Bachelor of Science, Information Systems
- Emma Caitlyn Reeder, Bachelor of Arts, Communication
- Michael Joseph Roach, Bachelor of Business, Accountancy
- Jack M Searle, Bachelor of Arts, General Studies
- Roseanne Patricia Terrill, Bachelor of Business, Marketing
- Sean Michael Wieland, Bachelor of Business, Marketing
- Nashira Brianne Williams, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Abby Jean Wilson, Master of Business Administration, Business Administration
Rockford (61101)
- Daniel E Cox, Bachelor of Social Work, Social Work
- Jocelyn Alyse James, Bachelor of Arts, English
Rockford (61103)
- Jose Ruben Martinez, Bachelor of Business, Accountancy
Rockford (61107)
- Savannah Bay Strandin, Cum Laude, Bachelor of Fine Arts, Musical Theatre
Rockford (61109)
- Stephanie M Powless, Bachelor of Science, Zoology
Rockford (61114)
- Daniel Hittenmiller, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Joseph Edward Mullikin, Master of Science in Education, Educational Leadership
Rolling Meadows (60008)
- Kelcie Anne Brush, Bachelor of Business, Accountancy
Romeoville (60446)
- Queen Latrice Hibbler, Bachelor of Arts, Graphic Design
Roscoe (61073)
- Casey P Kampmeier, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Roselle (60172)
- Krystian Borkowski, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- John Anthony Bunnell, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Matthew Thomas Zareba, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Roseville (61473)
- Christyna A M Plotts, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Round Lake (60073)
- Curtis Evans, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Rushville (62681)
- Maggie Renee Prather, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Angela J Veith, Master of Science, Instructional Design & Technology
- Mason Lee Vincent, Bachelor of Science, Agricultural Business
Saint Charles (60174)
- Daisy Cortes, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Savanna (61074)
- Kylie Lou Beaston, Bachelor of Science, Agricultural Business
Schaumburg (60193)
- Sean Patrick Liesz, Bachelor of Arts, Communication
- Greg Daniel Proue, Bachelor of Science, Physics, Standard Option
Schaumburg (60194)
- Ryan J Gaffga, Bachelor of Science, Psychology
Shelbyville (62565)
- Zechariah D Schwerman, Bachelor of Science, Computer Science
Sherrard (61281)
- Tyler T Gebel, Bachelor of Science, Environmental Biology
Silvis (61282)
- Megan M Arduser, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Dustin Ray Bartz, Bachelor of Science, Construction Management
- Pablo Gamaliel Dominguez, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Cody James Hageman, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Skokie (60076)
- Eric Mathew Trimberger, Doctor of Education, Educational Leadership
Skokie (60077)
- Ryan Jacob Miller, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Smithshire (61478)
- Emilie Mary Norzagaray, Bachelor of Science, Biology
South Elgin (60177)
- Taylor Catherine Buch, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Brian Adam Drews, Cum Laude, Bachelor of Music, Music
South Holland (60473)
- Kai Daryel Pettigrew, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Spring Valley (61362)
- Alec J Noy, Bachelor of Science, Construction Management
Springfield (62702)
- Mark Anthony Benshoof, Bachelor of Science, Mathematics
- Krystal Funk, Bachelor of Science, Microbiology
- Sara Renee Lane, Bachelor of Arts, Women's Studies
Springfield (62703)
- William Eric Robertson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Springfield (62704)
- Anna Elizabeth Coffin, Bachelor of Science, Psychology
Springfield (62707)
- Teresa Elise Sartore, Master of Science, Biology
Springfield (62711)
- Nichole Lynne Poss, Master of Science in Education, Curriculum & Instruction
St Augustine (61474)
- Karisa L Johnson, Bachelor of Science, Agricultural Science
Sterling (61081)
- Christoffer Sterling Breed, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Duncan C Gingrich, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, English
- Troy Michael Miller, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Sugar Grove (60554)
- Courtney Marie Laraia, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Marisa A Perillo, Master of Arts, Communication
Swansea (62226)
- Austin R Von Alst, Master of Accountancy, Accountancy
Sycamore (60178)
- Jacob Daniel Correa, Bachelor of Science, Physics, Standard Option
- Sarah Rose Hays, Bachelor of Science in Education, Special Education
- Joseph Roger Heiberger, Master of Arts, History
Table Grove (61482)
- Garrett Scott Strode, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Tampico (61283)
- Christopher J Miller, Bachelor of Science, Agricultural Business
Taylor Ridge (61284)
- Madelin Mae Elliott, Bachelor of Business, Management
- Mickenze P Hoffeditz, Bachelor of Arts, History
Taylorville (62568)
- Emily Suzanne Nation, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
Tennessee (62374)
- Roger Edwin Kerfoot, Master of Science, Kinesiology
Timewell (62375)
- Alexandra Marie Jennings, Bachelor of Social Work, Social Work
Tinley Park (60487)
- Samantha Ann Cuthbert, Master of Science, Biology
- Nathan S Goodrich, Bachelor of Science, Fire Science
Toulon (61483)
- Josie Elizabeth Hufnagel, Bachelor of Business, Management
Troy (62294)
- Lindsey Marie Posmanick, Bachelor of Arts, Women's Studies
Utica (61373)
- Adam Thomas Burgess, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Joslin Sue Picatto, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Versailles (62378)
- Jake D Seckman, Bachelor of Science, Agricultural Business
Villa Park (60181)
- Caylie Morton, Bachelor of Science in Education, Special Education
Viola (61486)
- Vanessa Lynne Redpath, Magna Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Special Education
Virginia (62691)
- Dalton A Jackson, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Computer Science
Washington (61571)
- Joseph Calvin Crocker, Bachelor of Arts, Journalism
- Curtis J Howd, Bachelor of Arts, Philosophy
- Christopher L Johnson, Bachelor of Arts, General Studies
Waukegan (60085)
- Diego Armando Zamudio, Bachelor of Arts, General Studies
Waukegan (60087)
- Daniel J Bustos, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Waverly (62692)
- Caroline L Schmitt, Bachelor of Arts, General Studies
West Chicago (60185)
- Matthew Hodge, Bachelor of Science, Geology
Wheaton (60189)
- Katherine Anne Garon, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
- Sarah Ann Griffin, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Linda Susan Hume, Cum Laude, Bachelor-Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
Willowbrook (60527)
- Jake Joseph Sheldon, Bachelor of Science, Zoology
Wonder Lake (60097)
- Nicholas Richard Daum, Bachelor of Arts, Broadcasting
Woodhull (61490)
- Josie Laine Nickas, Bachelor of Arts, General Studies
Woodridge (60517)
- Nicholas John Desanto, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Woodstock (60098)
- James Karl Kelly, Bachelor of Arts, General Studies
- Adriana Miranda, Bachelor of Social Work, Social Work
- Dominick James Winiecki, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Wyoming (61491)
- Jo Anna Zoril, Bachelor of Business, Accountancy
Yorkville (60560)
- Taylor Luis Hamilton, Bachelor of Arts, General Studies
- Sharmula Sasha Vasnani, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Connect with us: